Coaching modowy

Oferujemy usługi, które podniosą komfort Twojego życia: 
  • coaching modowy,
  • personal shopper, 
  • coaching lifestylowy.

Coaching modowy

Jakie rzeczy do Ciebie pasują i w czym Ci najlepiej

Bazując na Twoich zasobach, mocnych stronach sylwetki ale i osobowości, dobiorę do Ciebie tak strój, abyś czuła się w nim pewnie i kobieco. Pokażę Ci jak bawić się modą a jednoczsnie wyglądać zawsze stylowo i z klasą. 

W ramach coachingu modowego oferuję takie usuługi jak:

ANALIZA SYLWETKI 
Profesjonalna analiza sylwetki trwa około 2 godzin. Na początek określam  proporcje oraz typ sylwetki. Kolejny krok to dokładne przeanalizowanie słabych i mocnych stron Twojej figury oraz dobranie najodpowiedniejszych dla niej fasonów.  Określam także kształt twarzy, oraz proporcje poszczególnych elementów ciała względem siebie. Dopasowując fasony najlepsze dla Ciebie, nie zapomnę o Twoich upodobaniach i stylu życia jaki prowadzisz. Po spotkaniu otrzymasz ode mnie instrukcje w celu lepszego utrwalenia nowo zdobytej wiedzy.

ANALIZA KOLORYSTYCZNA
Profesjonalna analiza kolorystyczna trwa około 1,5 godziny i odbywa się przy użyciu specjalnych chust, uszytych z odpowiednio dobranych materiałów. Dzięki temu można dokładnie określić typ kolorystyczny klientki lub klienta i wybrać najbardziej pasujące kolory.
Dzięki analizie kolorystycznej nauczysz się jak łączyć ze sobą kolory by pasowały zarówno do Twojej karnacji jak i osobowości.

PRZEGLĄD SZAFY 
Przy tym wyborze, oprócz typu kolorystycznego i kształtu sylwetki, będę mieć na uwadze również Twój styl życia, rodzaj pracy, jaki wykonujesz oraz typ osobowości jaki posiadasz. Pokażę Ci w jaki sposób łączyć ze sobą różne elementy garderoby, tak, by Twój wygląd za każdym razem był perfekcyjny i niepowtarzalny, bez wydawania fortuny na nowe ciuchy czy wielogodzinnego zastanawiania się co założyć.

Personal Shopper

Wspólne zakupy i dobór ubrań oraz dodatków specjalnie dla Ciebie

Jeden dzień z osobistą stylistką pozwoli Ci zaoszczędzić czas, stres, i pieniądze a przede wszystkim odkryć swój własny styl. To jest Twój czas w którym koncentruję się razem z Tobą na zakupach. Każde spotkanie zaczynam od rozmowy, pragnę poznać Twoje wymagania, styl życia, dowiedzieć się jaki przekaz chcesz wysłać światu swoim wyglądem. Nigdy nie ignoruję osobistych preferencji. Bazuję na mocnych stronach klienta, stosując psychologię pozytywną. Każdy z nas ma coś swojego, co czyni go szczęśliwym i dodaje wiary w siebie. Należy to odkryć i podążać tym tropem Osobistą wycieczkę na zakupy zaczynam od konsultacji podczas której Ty opowiadasz mi jakie są Twoje wymagania i oczekiwania, a ja skoncentruję się na doborze Twojego ubrania w zależności od osobowości, kształtu ciała, kolorystyki, stylu życia oraz budżetu. Moje porady i rzetelne opinie, które otrzymasz zmienią Twój sposób robienia zakupów raz na zawsze, jak również uaktualnią Twoją znajomość mody. Odkryjesz , że zakupy to świetna zabawa dzięki której można nauczyć się bardzo wiele o sobie poprzez odkrywanie własnego stylu. Gwarantuję: Odkrycie Twojego własnego stylu. Zaproponuję Ci zakup skomponowanych gotowych zestawów na różnorodne okazje dopasowanych do Twojej sylwetki. Oszczędność – zakupione rzeczy będziesz mogła łączyć na wiele sposobów. Nowy wizerunek, doskonałe samopoczucie.

Coaching lifestyleowy

Jak odnieść sukces i zawsze czuć się dobrze

Spotkanie z klientem zawsze zaczynam od poznania po krótce jego obecnej sytuacji życiowej. Następnie ustalamy cel spotkania, który skrupulatnie realizujemy przez kolejne 45 min. Podczas sesji, to Ty jesteś ekspertem samego siebie, ja jedynie ukierunkowuję przez pytania Twoje myślenie tak, abyś znalazła dla siebie optymalne rowiązanie i poczuła wewnętrzną siłę do zmiany. Na koniec sesji ustalamy wspólnie plan działania na czas pomiędzy naszymi spotkaniami tak aby był on optymalnie przez Ciebie wykorzystany na ścieżce Twojego rozwoju osobistego. 
Całość spotkania przebiega w miłej atmosferze- możemy spotkać się w kawiarni, restauracji czy Twoim domu albo wcześniej wynajętej sali. Nie możesz spotkać się osobiście? Nic nie szkodzi. 
Prowadzę także sesje internetowe - łącząc się przez skype'a. 

Cały proces wprowadzania zmian - to około 10 sesji. Wspólnie razem ustalamy jakie chcesz odstępy czasowe między poszczegolnymi sesjamji. 
Najważniejsza jest zmiana, którą chcesz osiągnać oraz Twoje dobre samopoczcucie, dlatego bazuję na Twoich zasobach.
Wszystko po to abyś czuła, że prawidziwy sukces leży w Twoich rękach. 

Copyright ©2018 Slow On, All Rights Reserved.